Najciekawsze torby unisex

Torby unisex - dla pani i dla pana

Torba unisex to podobnie jak określenie różnych innych dodatków, które to nie będą dopisane do żadnej konkretne płci. Dzięki temu będą nadawać się do stylu kobiecego oraz męskiego. To tak naprawdę forma zerwania z podziałem na aktówki dla mężczyzn czy torby dla kobiet. Jest to na pewno taki ukłon w stronę mężczyzn, którzy dzięki temu dostają do wyboru więcej ciekawych produktów. z kolei kobiety na pewno docenią również to, żę liczba propozycji dla nich także jest w ten sposób większa.

Ciekawe i funkcjonalne

Jeśli chodzi o takie opcje z tej kategorii to będzie się można zdecydować na jednokomorową raportówkę w kolorze czarno beżowym. Kompaktowy rozmiar sprawi, że nadaje się ona na dłuższy spacer a jej wygląd atrakcyjny doda również charakteru naszemu ubiorowi. Wewnątrz pomieścimy potrzebne akcesoria a portfel i telefon można także umieścić w specjalnie dedykowanych kieszeniach. Regulowany pasek może nam ułatwić dopasowanie produktu do preferencji właścicieli.

Skórzane torby na ramię

Inne ciekawe rozwiązanie to również skórzana brązowa torba na ramię. To produkt odpowiedni dla kobiety i mężczyzny, którzy to chcą mieć funkcjonalną torbę. W tym wnętrzu znajdzie się miejsce na urządzenia elektroniczne czy też teczki na dokumenty. Można także mieć tam miejsce na długopisy i zawsze pod ręką będziemy mieli coś do pisania. Dla osób pracujących biurowo będzie to wybór konieczny. Jest to również świetna propozycja dla studentów. Oczywiście każdy kto ceni sobie elegancję doceni taką torbę.

Ciekawą propozycją może być również skórzana torba w eleganckim brązowym kolorze. To taki ekskluzywny model, który odpowiedni będzie dla osób ceniących sobie dobry styl, nie będzie się przy tym rezygnować z nutki ekstrawagancji. Idealnie prezentuje się jako dodatek do garnituru jak i też część codziennego ubioru.

Torebki na każdą okazję

Skórzana torba z powodzeniem pomieści standardowe rozmiary dokumentów, będzie miała także przestrzeń na to, by włożyć tam komputer przenośny. Nie będzie brakować dla nas miejsca na telefon, portfel, akcesoria biurowe. Właściwie będzie to takie kompleksowe rozwiązanie, które doskonale się sprawdzi i wiele osób będzie po nie sięgać. torba, która pasuje na różne okazje, zawsze jest elegancka.