Świat wg Zombie - to wspaniałe miejsce, gdzie zombie może znów stać się człowiekiem. Jednak musisz mu w tym pomóc. Zwiedź wyspę, zbuduj potrzebne budowle i uprawiaj nietypowe rośliny, których użyjesz do przyrządzenia Zombium - cudownej substancji zmieniającej zombie w człowieka.
Stwórz ranczo z prawdziwego zdarzenia! Hoduj zwierzęta, wyrabiaj własny dżem, ser, wino, posadź warzywa, drzewa i nie tylko...
Złote piaski, niebieskie morze i gorące słońce - idealne miejsce na kurort wypoczynkowy! Stwórz raj na ziemi i zapewnij turystom całą masę atrakcji. Myślisz, że uda ci się pokonać Twoich znajomych? Udowodnij to!

Świat wg Zombie - Porady

Jesteś w: Gry \ Świat wg Zombie \ Porady

Świat wg Zombie - to wspaniałe miejsce, gdzie zombie może znów stać się człowiekiem. Jednak musisz mu w tym pomóc. Zwiedź wyspę, zbuduj potrzebne budowle i uprawiaj nietypowe rośliny, których użyjesz do przyrządzenia Zombium - cudownej substancji zmieniającej zombie w człowieka.

Porady:
 • >> Jak rozwiązać zagadkę Sfinksa?
  Rozwiązanie zagadki Sfinksa umożliwi otrzymanie nakrętek.

  Świat wg zombie - tajemnica faraona

  Aby rozwiązać zagadkę, musisz wykonać czynności:
  1. Wybuduj Sfinksa
  2. Wyślij sąsiadowi jedną śrubę (sąsiad nie musi posiadać Sfinksa)
  3. Poproś sąsiada o odesłanie śruby
  4. Otrzymujesz nakrętkę
 • >> Jak chronić znalezione skarby nie mając strażnika?
  Wszystkie twoje skarby znalezione na wyspach przez poszukiwaczy skarbów mogą zostać skradzione przez innych, jeżeli nie posiadasz Strażnika. Jednakże dzięki kolejnej aktualizacji gry, możesz skutecznie zabezpieczyć swoje skarby przed kradzieżą, i to bez zakupu drogiego strażnika. W tym celu wystarczy:
  1. ukończyć budowę namiotu z różowym słoniem (teleport), dającym dostęp do Śpiącej Wyspy.
  2. Ponieważ sąsiedzi mają dostęp do twojej Śpiącej Wyspy poprzez ten namiot, usuń go - ty dostaniesz się na Śpiącą Wyspę poprzez kliknięcie na globus z wyborem wysp - inni już nie będą mogli się tam dostać.
  3. Jako, że wyspa będzie już niedostępna dla innych, umieść tam swoich poszukiwaczy skarbów - znalezione przez nich skarby będą bezpieczne na dostępnej tylko tobie wyspie.
  Możliwe, że powyższy sposób będzie także skuteczny w przypadku innych teleportów (np. telefonu).
 • >> Co dają zadania do wykonania?
  Od pewnego czasu w grze dostępne są zadania do wykonania. Wypełnienie zadania nagradzene jest najczęściej doświadczeniem, monetami i przedmiotami (wszystko zależy od danego zadania). Zadania nie muszą być wykonywane w kolejności, jednakże aby dostępne było kolejne zadanie, wymagane jest czasami zrealizowanie któregoś z poprzednich. Z lewej strony ekranu z grą widoczne są dostępne na danym etapaie zadania. Widoczne są tylko trzy z nich, w rzeczywistości może ich być więcej - sprawdzisz to klikając zakładkę "zadania" widoczną na dole ekranu.
 • >> Jak zdobyć za darmo zombiedolce?
  Jest kilka sposobów na zdobycie darmowych zombiedolców.

  1. Zombiedolce możesz wylosować w Młynie (po rozbudowaniu). W ten sposób możesz zdobyć maksymalnie 3 zombiedolce na 8 godzin.

  2. Zombiedolce możesz wykupić za posiadane eurogąbki. Aby nie płacić za eurogąbki, odwiedź stronę http://nk.pl/#portfel/zdobadzeurogabki, gdzie rejestrując się w prezentowanych tam serwisach możesz nazbierać znaczną ilość.

  3. Poprzez codzienne logowania możesz wygrywać różne bonusy. Czwartego i piątego dnia, jeżeli szczęście ci dopisze, możesz wygrać zombiedolce.

  4. Zombiedolce możesz także wyprodukować w Babilonie.

  5. Wykonując niektóre zadania.

  6. Przechodząc na kolejne poziomy.
 • >> Jak szybko zdobywać dzwonki?
  Ułatw odwiedzającym cię znajomym pukanie do zamku strachów. W tym celu postaraj się ustawić zamek przy drodze koło jaskini. Jest to miejsce widoczne od razu po przejściu na twoją wyspę, a nie każdy chce poświęcać czas, aby przeszukiwać pozostałe zakamarki wyspy.